مشخصات فنی دستگاه تصفیه آب خانگی تانک پک (۳)digiabkala
زمان تعویض فیلتر
زمان تعویض فیلترهای پایین به صورت ۳ تا ۶ ماه در فیلتر اول و بین ۴ تا ۶ ماه در فیلتر دوم و سوم می‌باشد. فیلترهای پست کربن و مینرال ۱۲ ماه و فیلتر چهارم یا ممبران بین ۱۸ تا ۲۴ ماه می باشد.
پمپ
دستگاه تصفیه آّب تانک پک تایوانی الاصل دارای یک پمپ مدل TP 2500 می‌باشد که ساخت خود کمپانی تانک پک است و از کیفیت بسیار فوق العاده ای برخوردار است. از لحاظ ریخته گری و بدنه نیز کیفیت بالایی دارد و عبارت MADE IN TAIWAN در همه قسمت‌های این پمپ حک شده است. این پمپ تا فشار ۸۰ PSI را جهت کار در دستگاه تانک پک تأمین می‌کند و بیشترین فشار آن تا ۱۳۰ PSI نیز می‌رود. در کل می‌توان گفت پمپ دستگاه تصفیه آب تانک پک خوش صدا بوده و صدای زیادی ندارد. مکان قرار گرفتن این پمپ در پشت دستگاه تصفیه آب تانک پک است که فضای کافی که ایجاد می‌کند را می‌توان برای اضافه کردن دیگر فیلترهای تصفیه آب استفاده کرد. این پمپ به صورت کاملاً عمودی نصب شده و تأثیر بسزایی در عمر این محصول دارد و عمرش را طولانی می‌کند. پمپ این دستگاه بعد از فیلتر مرحله دوم قرار داده شده است. پیشنهاد کارشناسان ما این است که اگر پمپ بعد از فیلتر سوم قرار داده می‌شد، با فشار بسیار بیشتری به سمت فیلتر ممبران هدایت می‌شد. در هر صورت اگر با پیشانی یا هد پمپ به مشکل برخوردید می‌توانید به راحتی هد پمپ را تعویض کنید چون به آسانی قابل تعویض است.
آداپتور
در آداپتور دستگاه تصفیه آب تانک پک عبارت MADE IN TAIWAN را به راحتی می‌توان مشاهده کرد که هم به صورت لیبل و برچسب و هم به صورت حک شده روی آن موجود می‌باشد. این آداپتور هیچ‌گونه روزنه‌ای برای ورود آب به داخل خودش ندارد و امکان نفوذ آب به صفر رسیده است. این آداپتور در کنار پمپ این دستگاه یعنی در پشت دستگاه تصفیه آب قرار دارد و به صورت عمودی نصب می‌شود و کیفیت بسیار مرغوبی دارد. اگر روزی نیاز بود این آداپتور را تعویض کنید هر آداپتور دیگری که در بازار بود را می‌توان جایگزین آن نمود و استثنایی قائل نیست. از نظر ولتاژ برق نیز کیفیت مناسبی را فراهم می‌کند.
شیر تصفیه آب
شیری که در دستگاه تصفیه آب تانک پک تایوانی استفاده شده در داخل بسته‌ای جداگانه قرارداده شده و عبارت WATER QUALITY  را به خوبی می‌توان روی آن مشاهده کرد. جنس این لوله بسیار مناسب و از نوع استیل به رنگ نقره‌ای براق می‌باشد که در یکی دو نقطه از قسمت خروجی و اهرم آن، رنگ طلایی دیده می‌شود که به نوعی متفاوت از دیگر دستگاه‌ها است. کیفیت این شیر نیز در حد متوسط و مناسب می‌باشد که احتمال رنگ پریدگی آن در حین استفاده بسیار کم است. ارتفاعی که شیر برداشت آب از سینک دارد ۲۵ CM و ارتفاع دهانه خروجی آب از سینک حدود ۱۹ CM می‌باشد. همچنین باید بدانید که دهانه این شیر به صورت عصایی و زاویه دار ساخته شده تا به راحتی پارچ یا هر ظرف دیگری را زیر شیر قرار دهید و از آن به راحتی استفاده کنید (برداشت آب بسیار راحت). این شیر دارای یک مغزی بزرگ و قابل تعویض است که در صورت خراب شدن می‌توان به راحتی آن را عوض کنید. مزیتی که این شیر دارد بسیار فانتزی و اهرمی بوده و ظاهری شیک و متناسب با دستگاه تصفیه آب تانک پک است.
مشخصات فنی دستگاه تصفیه آب خانگی تانک پک (۳)digiabkala