مشخصات فنی دستگاه تصفیه آب خانگی تانک پک (۴)digiabkala
مخزن
در زمانی که کارتن دستگاه تصفیه آب تانک پک را باز می کنید می بینید که یک مخزن در داخل کارتن به صورت جداگانه قرار داده شده است. همان‌طور که میدانید این دستگاه تصفیه آب ساخت شرکت تایوانی از سال‌ها پیش یکی از معروف‌ترین شرکت‌ها در ساخت مخزن‌ها بود و قطعاً برای محصولات خودش از بهترین مخزن‌ها و باکیفیت‌ترین آن‌ها استفاده می‌کند.
مدل این مخزنی که همراه این دستگاه وجود دارد TP 19 P است که یکی از بزرگ‌ترین و با کیفیت‌تری مخزن‌های موجود می‌باشد و دارای تأییدیه‌های مختلف از جمله اتحادیه اروپا CE و تأییدهای غذا و داروی امریکا از جمله NSF را دارا می‌باشد. در واقع بزرگ‌ترین مخزن تصفیه آب خانگی موجود را برای این دستگاه تصفیه آب تدارک دیده شده است. ظرفیت این مخزن حدود ۱۹ لیتر فضا دارد و حدود ۱۲ لیتر امکان ذخیره آب را به شما می‌دهد و فضای خالی موجود برای ایجاد فشار آب است که با قدرت زیاد آب به دست شما برسد. داخل مخزن از جنس استیل می‌باشد در حالی که بیرون آن با بدنه پلاستیکی پوشیده شده است، همچنین در پشت مخزن عبارت MADE IN TAIWAN و عبارت TANK PACK به صورت برجسته هک شده است. در فشار ۷ PSI باد مخزن پر شده است و بیشترین فشار تا ۱۰۰ PSI امکان فعالیت دارد. شیر مخزن در قسمت بالای مخزن تانک پک قرار گرفته شده و شیر استیل بسیار با کیفیتی دارد. از آنجایی که این مخزن تانک پک به صورت آنتی باکتریال ساخته شده، امکان ماندگاری بالای آب را در این مخزن فراهم کرده و با خیالی آسوده، بدون بو و مزه می‌توان آب در مخزن قرار داشته باشد.
دیگر قطعات
حال به بررسی دیگر قطعات دستگاه تصفیه آب تانک پک می‌پردازیم و بیشتر بررسی می‌کنیم.
هوزینگ های پایین این دستگاه تصفیه آب تایوانی می‌باشند. هوزینگ اول آن شفاف است و هوزینگ دوم و سوم آن به رنگ‌های سفید و مات ساخته شده‌اند. هوزینگ هایی که در آن استفاده شده‌اند تک اورینگه هستند که بهتر بود از هوزینگ های دو اورینگه استفاده می‌کردند تا کیفیت آب بندی آن بالاتر می‌رفت که از لحاظ کیفیت ساخت وضعیت مناسبی دارند. در پشت هر یک از این هوزینگ ها عبارت MADE IN TAIWAN و عبارت TANK PAK به صورت برجسته حک شده که نشان دهنده کیفیت بالای هوزینگ های این محصول است. آب بندی این هوزینگ ها خوب بوده و تا به حال مشکل نشتی این هوزینگ ها را نداشته‌ایم. تقریباً می‌توان گفت در همه جای تصفیه آب تانک پک از اتصالات فیتینگی استفاده شده که بسیار مناسب است (به جز شیر مخزن که از اتصال مهره‌ای استفاده کرده).
محدودکننده فاضلابی که در دستگاه تانک پک استفاده شده ۳۰۰ می‌باشد و کیفیت متوسطی دارد، پیشنهاد ما این بود که اگر از محدود کننده فاضلاب ۴۰۰ تا ۴۵۰ استفاده می‌شد بسیار مناسب‌تر به نظر می‌رسید، به خاطر اینکه ممبران ۷۵ گالن در دستگاه قرار داده شده است؛ هر چند این محدود کننده فاضلاب می‌تواند جوابگوی کار شما باشد. این محدودکننده به صورت فیتینگی تهیه شده و راحت می‌توان آن را در هر دو سال یک‌بار تعویض نمود. این دستگاه تانک پک دارای یک گیت فشار تایوانی است که روغنی می‌باشد و تا ۱۵۰ psi یا ۱۰ bar را می‌توان نشان دهد. دقت و گیج فشار نیز مناسب است؛ گیج فشار بر روی فیلتر سوم قرار داده شده است که قطعاً قسمتی از فشار توسط فیلتر تصفیه آب کربن گرفته خواهد شد. قسمتی که در این دستگاه هوشمندانه است از سوییچ فشار پایین و بالای این دستگاه است که روی براکت قرار دارد و سوییچ پایین در پشت براکت نصب شده همچنین کیفیت مناسبی در ساخت دارد. اگرچه سوییچ پایین در جای مناسبی قرار دارد ولی بهتر بود سوییچ بالا در جای دیگری از این دستگاه تانک پک قرار می‌گرفت.
این محصول دارای گارانتی ۱۲ ماهه طلایی و خدمات پس از فروش مادام العمر می‌باشد و نصب و ارسال کاملاً رایگان توسط کارشناسان ما صورت می‌گیرد و می‌توانید با خیالی آسوده از این دستگاه استفاده کنید
فروشگاه اینترنتی دیجی آب کالا
مشخصات فنی دستگاه تصفیه آب خانگی تانک پک (۴)digiabkala