نکات مهمی برای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی (۲)digiabkala
زمانی که شما می خواهید یک دستگاه تصفیه آب خانگی برای منزل خود تهیه کنید. اولین چیزی که باید به آن دقت کنید، کشور تولیدکننده دستگاه است. تایوان مهم ترین تولیدکننده انواع دستگاه های تصفیه آب صنعتی، نیمه صنعتی و خانگی است و بهترین دستگاه های تصفیه آب خانگی را تولید می کند. دستگاه های تصفیه آب خانگی به انواع زیر تقسیم بندی می شوند:
. ورودی ساختمان : تمامی آب های ورودی به ساختمان را تصفیه می کند، اما نکته در خور توجه این است که فقط کلر آب و نیز مواد زائد درشت را حذف می کند و باقی ناخالصی ها همراه آب باقی می مانند.
. زیرسینکی : از پرفروش ترین و نام آشناترین دستگاه های تصفیه آب تایوانی مدل زیرسینکی است که عملکرد آن با سیستم اسمز معکوس RO کار می کند، با استفاده از این تکنولوژی تمامی مواد زائد و املاح مضر را تا ۰٫۰۰۰۱ میکرون حذف و تصفیه می شود و سپس املاح مفید را با استفاده از فیلتر مینرال (معدنی ساز) به آب تصفیه شده اضافه می کند. همچنین این تکنولوژی قادر است با قلیایی کردن آب، خواص آنتی اکسیدانی (ضد سرطانی) به آب آشامیدنی بدهد. مرکز فروش انواع بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی زیرسینکی “سایت دیجی آب کالا” است.
. رومیزی یا کلمنی : این دستگاه نیز تنها کلر آب، رسوبات قابل رویت و املاح درشت را تصفیه می کند و پاکسازی آب در آن به طور کامل انجام نمی شود.
. سرشیری : این دستگاه توان زیادی برای تصفیه آب ندارند، زیرا دارای یک فیلتر است و فقط رسوبات آب را می گیرد، این دسته از دستگاه های تصفیه آب به دلیل ابعاد کوچک و کارایی پایین زود اشباع می شود و باید به صورت هفتگی آن را تمیز کرد.
با آگاهی از انواع دستگاه های تصفیه آب، می توانید بسته به نیاز خود گزینه مناسبی را انتخاب کنید، اما توجه کنید که دستگاه تصفیه آب فقط برای آب آشامیدنی به کار نمی رود. در ادامه به بررسی چند نمونه از کاربردهای آب تصفیه شده می پردازیم.
کاربردهای آب تصفیه شده
استفاده از آب تصفیه شده برای آکواریوم به سلامت ماهی ها و جلوگیری از آلودگی آکواریوم کمک بسیاری می کند، همچنین از آب تصفیه شده می توانید در اتوکشی استفاده کنید، این کار باعث می شود تا رسوبات کمتری در اتو باقی بماند در نتیجه نیازی به جرم گیری مداوم اتو نیست، پخت و پز و شستن میوه و سبزیجات با آب تصفیه شده به شما امکان می دهد تا از ورود آلاینده ها و مواد مضر به درون بدن جلوگیری کنید، همچنین آب سالم و بهداشتی به رشد گیاهان کمک بسیاری می کند. تمامی امکانات که در این مقاله برای شما ذکر شده از فواید و دانستنی های مهمی بود که شما را در خرید دستگاه تصفیه آب خانگی کمک می کند.
مشاوره تلفنی خرید دستگاه تصفیه آب خانگی
بی شک انتخاب و خرید بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی، کار دشواری است اما با مشاوره با یکی از متخصصان و کارشناسان شرکت سلامت گستر وارش، این فرآیند بسیار آسان خواهد شد، شما می توانید با یک تلفن، ثبت سفارش کنید تا تکنسین فنی برای نصب دستگاه خدمت شما برسند.
شرکت سلامت گستر وارش (دیجی آب کالا) با آدرس اینترنتی WWW.digiabkala.com  واردکننده و عرضه کننده انواع دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی در ایران است که با ارائه دستگاه تصفیه آب ارزان قیمت و مناسب، خدمات نصب و ارسال رایگان، دستگاه تصفیه آب خانگی اقساطی ، خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب، اطلاع رسانی تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی، گارانتی یکساله طلایی و پشتیبانی مادام العمر، از بهترین مراکز و سایتهای فروش دستگاه تصفیه آب خانگی به شمار می رود.
جهت اطلاعات بیشتر راجع به دستگاه های تصفیه آب تایوانی یا مشاوره جهت خرید تصفیه آب با شماره ۰۲۱۲۶۵۱۲۶۵۳ در ساعت اداری و با شماره همراه ۰۹۱۹۱۷۸۷۵۰۶ در ساعت غیراداری تماس بگیرید.
نکات مهمی برای خرید دستگاه تصفیه آب تایوانی (۲)digiabkala  
کلید واژه:
دستگاه تصفیه آب – بهترین دستگاه تصفیه آب – فروش دستگاه تصفیه آب – خرید دستگاه تصفیه آب – پرفروش ترین دستگاه تصفیه آب – دستگاه تصفیه آب اصل – دستگاه تصفیه آب اورجینال – دستگاه تصفیه آب تایوانی – ارزان ترین دستگاه تصفیه آب – گرانترین دستگاه تصفیه آب – دستگاه تصفیه آب هشت مرحله ای – تصفیه آب ۸ مرحله ای – تصفیه آب ۷ مرحله ای – تصفیه آب ۶ مرحله ای – تصفیه آب ۹ مرحله ای – تصفیه آب ۱۰ مرحله ای – دستگاه شش مرحله ای – دستگاه هفت مرحله ای – دستگاه نه مرحله ای – دستگاه ده مرحله ای – تصفیه آب قلیایی – تصفیه آب یو وی – دستگاه تصفیه آب سی سی کی – دستگاه تصفیه آب واترتک – دستگاه تصفیه آب آکواپرو – دستگاه تصفیه سافت واتر – دستگاه تصفیه آب وی تک – دستگاه آب تصفیه کن – دستگاه آب شیرین کن – دستگاه تصفیه آب اسمزمعکوس – no تصفیه آب RO – دستگاه تصفیه آب برقی – تصفیه آب ایرانی – تصفیه آب خانگی – دستگاه تصفیه آب خانگی – فروش تصفیه آب – خرید تصفیه ۶۲۳۳ – بهترین تصفیه آب – تصفیه آب تایوانی – تصفیه آب اصل – تصفیه آب اورجینال