نکات مهم برای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی (۱) digiabkala  

مضرات استفاده از آب لوله کشی شهری

آب لوله کشی مقدار زیادی گچ و آهک درون خود دارد که برای سلامتی بسیار مضر هستند، با وجود اینکه آب لوله کشی شهری را تصفیه می کنند، اما از کیفیت مطلوب و بالایی برخوردار نیستند، زیرا آب لوله کشی با حداقل استانداردهای موجود تصفیه می شود. با مشاهده رسوبات دیواره ی کتری و سماور، می توان به وجود املاح زیاد در آب لوله کشی شهری پی برد، این رسوبات باعث انسداد و ایجاد اختلال در عملکرد اندام های بدن می شود.
گذشته از تصفیه ی غیر استاندارد آب های شهری، مسیر رسوبات آب آشامیدنی به دست ما از طریق لوله کشی های شهری راهی طولانی است که طی آن آب با جلبک ها، باکتری ها، خزه ها و اکسید لوله های فرسوده همراه می شود، در نهایت هنگامی که به دست ما می رسند حامل باکتری ها و میکروب های فراوان هستند که چندان برای سلامتی بدن مفید نیستند.

استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی برای بهبود سلامتی بدن

همانطور که گفته شد، استفاده از آب لوله کشی شهری چندان برای بدن مفید نیست، اما با استفاده از دستگاه های تصفیه آب خانگی می توان املاح ناسالم همراه آب آشامیدنی را از بین برد و برای تهیه غذا و مصرف آب روزانه خود از سالم ترین آب ممکن استفاده کنید.

نحوه عملکرد دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی

در بین تمامی دستگاه های خارجی تصفیه آب می توان بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی را نام برد که از کیفیت و عملکرد بالایی برخوردار است، این دستگاه ها با سیستم تصفیه آب به روش اسمز معکوس RO آب آشامیدنی را تصفیه می کنند. انواع مختلفی از فرایندهای تصفیه آب موجود است که تفاوت عمده ی آنها در چند مرحله ای بودن است که از دو تا نه مرحله ای وجود دارد.
در حقیقت فرایند کلی بدین صورت است که ابتدا ذرات بزرگ فیزیکی و آلاینده هایی که با مولکول های بزرگ از آب جدا می شوند و سپس به ترتیب زنگ، بو، آلاینده های شیمیایی و باکتری ها از بین می روند، املاح مفید به آب اضافه می شوند و آب آشامیدنی قلیایی یونیزه خواهد شد تا فواید نوشیدن آب تصفیه شده را چند برابر کند.
فواید استفاده از دستگاه تصفیه آب تایوانی
. دستگاه های تصفیه آب خانگی در سایزهای کوچک و مناسبی عرضه می شوند که به راحتی درون کابینت آشپزخانه شما جای می گیرد.
. ابعاد و وزن سبک دستگاه تصفیه آب این امکان را برای شما فراهم می آورد تا به راحتی آن را جا به جا کنید و مشکلی در حمل و نقل این دستگاه نداشته باشید.
. ساخت دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی به گونه ای است که تمامی استانداردهای موجود را رعایت کرده تا در نهایت آب شرب با بالاترین کیفیت به ما عرضه کند، این دستگاه از دو استاندارد جهانی و بین المللی NSF و WATER QUALITY بهره می برد.
. فیلترهای موجود در دستگاه تصفیه آب خانگی که برای جداسازی املاح و تصفیه آب تعبیه شده اند، صد درصد گیاهی هستند و هیچ گونه ضرری برای سلامتی بدن انسان ندارد، زیرا اگر از فیلترهایی از جنس مواد شیمیایی و غیرطبیعی استفاده می شد، ممکن بود مواد شیمیایی از طریق همین فیلترها وارد آب تصفیه شده شوند که برای سلامتی مضر هستند.
. در ساخت دستگاه های آب تصفیه کن خانگی از پمپ و قطعات و لوازم برقی استاندارد با طول عمر بالا استفاده شده است. طول عمر بالای دستگاه و همچنین نحوه نگهداری درست از آن سبب استفاده طولانی مدت از آن می شود، بدین ترتیب با همان میزان قدرت اولیه برای شما آب را تصفیه می کند. به هنگام خرید یک دستگاه تصفیه آب تایوانی می توانید تا سالهای متمادی از آب آشامیدنی و بهداشتی استفاده کنید.
نکات مهم برای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی (۱) digiabkala
کلید واژه:
دستگاه تصفیه آب – بهترین دستگاه تصفیه آب – فروش دستگاه تصفیه آب – خرید دستگاه تصفیه آب – پرفروش ترین دستگاه تصفیه آب – دستگاه تصفیه آب اصل – دستگاه تصفیه آب اورجینال – دستگاه تصفیه آب تایوانی – ارزان ترین دستگاه تصفیه آب – گرانترین دستگاه تصفیه آب – دستگاه تصفیه آب هشت مرحله ای – تصفیه آب ۸ مرحله ای – تصفیه آب ۷ مرحله ای – تصفیه آب ۶ مرحله ای – تصفیه آب ۹ مرحله ای – تصفیه آب ۱۰ مرحله ای – دستگاه شش مرحله ای – دستگاه هفت مرحله ای – دستگاه نه مرحله ای – دستگاه ده مرحله ای – تصفیه آب قلیایی – تصفیه آب یو وی – دستگاه تصفیه آب سی سی کی – دستگاه تصفیه آب واترتک – دستگاه تصفیه آب آکواپرو – دستگاه تصفیه سافت واتر – دستگاه تصفیه آب وی تک – دستگاه آب تصفیه کن – دستگاه آب شیرین کن – دستگاه تصفیه آب اسمزمعکوس – no تصفیه آب RO – دستگاه تصفیه آب برقی – تصفیه آب ایرانی – تصفیه آب خانگی – دستگاه تصفیه آب خانگی – فروش تصفیه آب – خرید تصفیه ۶۲۳۳ – بهترین تصفیه آب – تصفیه آب تایوانی – تصفیه آب اصل – تصفیه آب اورجینال