مشخصات فنی دستگاه تصفیه آب خانگی تانک پک (۲)

مشخصات فنی دستگاه تصفیه آب خانگی تانک پک (۲)
شیر مخزن دستگاه تانک پک به صورت مهره‌ای می‌باشد که شرکت تانک پک می‌توانست با کمی تغییرات آن را به صورت فیتینگی تهیه کند.
در داخل این جعبه حدود ۲ الی ۳ متر شلنگ برای نصب دستگاه وجود دارد و شما را از خرید آن بی نیاز می‌کند.
خلاقیتی که شرکت تانک پک به خرج داده این است که در طراحی سه راه استیل و شیر ورودی دستگاه تصفیه آب که دو قطعه هستند را به یک قطعه از جنس پلاستیک تبدیل کرده است. به جز اینکه ما روی کارتن دستگاه تصفیه آب تانک پک گواهینامه‌های استاندارد را می‌بینیم، روی دیگر قطعات دستگاه تصفیه آب تانک پک نیز برچسب‌ها و نمادهای اعتماد را می‌توان به خوبی مشاهده کرد که نشان دهنده کیفیت برتر این دستگاه است.
حال به سراغ دیگر قسمت‌های دستگاه تصفیه آب تانک پک می‌رویم
هوزینگ هایی که در بخش پایینی قرار دارند و برچسب مشخصی ندارند تا معلوم شود چه فیلترهای تصفیه آبی باید در داخل آن قرار بگیرد در حالی که فیلترهای بالای دستگاه تصفیه آب تانک پک کاملاً مشخصات را دارند و حتی روی فیلترها عبارت MADE IN TAIWAN یعنی ساخت تایوان زده شده است. اگر چه بهتر بود در بعضی از قسمت‌ها عایق کاری بیشتری برای مسیر سیم برق از آب می‌شد با این حال وضعیت سیم کشی و برق آن بسیار مناسب است.
مکانی هم که برای پمپ و آداپتور تصفیه آب نیز استفاده شده بسیار مناسب است، مخصوصاً پمپ تصفیه آب و آداپتور که در قسمت پشتی آن قرار گرفته و باعث شده جایگیری بهتری انجام شود و فضای کافی برای فیلترهای پایینی یا بالایی وجود داشته باشد و همان‌طور که گفته شده عبارت MADE IN TAIWAN در همه جای این دستگاه زده شده از جمله هوزینگ های ممبران، گیت فشار، آداپتور، فیلتر پست کربن، پمپ و بقیه دستگاه که این نشان دهنده این است که این دستگاه کاملاً ساخت کشور تایوان می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related Posts

فروش دستگاه تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب | خرید دستگاه تصفیه آب خانگی- ۲۰۰هزار زیر قیمت

معرفی دستگاه تصفیه آب

یافتن دستگاه تصفیه آب خانگی

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top