مشخصات فنی دستگاه تصفیه آب خانگی تانک پک (۳)

مشخصات فنی دستگاه تصفیه آب خانگی تانک پک (۳)
فیلترها
حال به سراغ فیلترهای تصفیه آب که وظیفه اصلی این دستگاه را به عهده دارند می‌رویم.
اولین فیلتری که در این دستگاه اضافه شده و در قسمت پایین است، فیلتر الیافی است که البته این فیلتر هیچ‌گونه لیبی یا برچسبی ندارد و برای همین مشخصات فیلتر آب الیافی را نمی‌توان متوجه شد مگر از روی وزن آن که می‌توان فهمید فیلتری ۵ میکرونی است که اگر از یک فیلتر با دقت ۱ میکرون استفاده می‌شد خیلی بهتر به نظر می‌رسید و با دقت بالاتری آب را تصفیه می‌کرد. فیلتر بعدی فیلتر آب کربنی است که این نیز بدون مشخصات و هرگونه برچسبی می‌باشد. فیلتر کربن بلاک با یک توری زرد از دیگر فیلترها متمایز شده و به راحتی می‌توان آن را تشخیص داد. با توجه به قیمت دستگاه تانک پک، فیلترها از لحاظ کیفیت در حد متوسط و مناسبی هستند.
فیلترهای هوزینگی بر خلاف خطی بودن یا inline بودن بعضی دستگاه‌های تصفیه آب، هزینه‌ها را برای مصرف کننده کم می‌کنند.
فیلترهای عمومی که در این دستگاه استفاده می‌شوند را می‌توان به صورت عمومی در بازار حستجو کرد و از دیگر فیلترهای تصفیه آب برای دستگاه تانک پک استفاده کرد.
فیلتر بعدی که در دستگاه تصفیه آب تانک پک استفاده شده، فیلتر پست کربن است که در بالای براکت این دستگاه قرار دارد و عبارت تانک پک را مشخصاً می‌توان روی آن دید. فیلتر این تصفیه آب از مواد با کیفیتی ساخته شده است و می‌توان روی کیفیت مناسب آن تأکید کرد.
تصفیه آب تانک پک دارای شش مرحله تصفیه کامل آب بوده و در مرحله ششم از فیلتری بنام فیلتر مینرال یا معدنی استفاده می‌شود. کار فیلتر معدنی این است که مواد معدنی که توسط فیلترهای قبلی از آب گرفته شده را به آب باز می‌گرداند و کاری متفاوت از دیگر فیلترها انجام می‌دهد. این فیلتر دارای استانداردهای مختلفی از جمله WATER QUALITY ،NSF  و CE  می‌باشد. محفظه فیلتر مینرال به صورت کاملاً مات طراحی شده و مواد معدنی داخل آن از کیفیت بسیار بالا و مناسبی بهره مند هستند.
برخلاف دیگر فیلترها که برچسب‌هایی بر روی آن‌ها درج نشده بود، بر روی هوزینگ این فیلتر ممبران مشخصات آن کاملاً درج شده است که فیلتر ممبران با برند فیلم تک می‌باشد و عبارت MADE IN USA روی آن مشاهده می‌شود که البته به نظر می‌رسد تحت لیسانس آمریکا و ساخت کشور تایوان می‌باشد.
فیلتر ممبران دارای دقت بسیار مناسبی است و کیفیت بسیار مناسبی دارد که می‌توان برای آب‌هایی که سختی خیلی بالایی ندارند از آن استفاده کرد.
فیلتر ممبران استفاده شده سرعت نسبتاً مناسبی برای پایین آوردن TDS آب موجود برای مصرف کننده را دارد.
به این نکته باید توجه کنید که اگر چه ظرفیت فیلتر ممبران این دستگاه تانک پک ۷۵ گالن است ولی شاید نتواند مانند برخی از ممبران ها توان تولید بالایی داشت باشد؛ اگرچه با این تفاسیر باز هم برای مصارف خانگی ظرفیت مناسبی دارد و آب لازم را فراهم می‌کند.
از آنجا که پمپ و آداپتور به کار رفته در این دستگاه بسیار قوی است می‌توان از فیلتر ممبران با ظرفیت بالاتر نیز استفاده کرد (اگر لازم بود) با توجه به میزان مصرف آب خروجی آب تصفیه شده را بالاتر می‌بریم که البته پیشنهاد می‌دهیم حتماً با کارشناسان ما که به صورت رایگان به شما خدمات می‌دهند مشاوره کنید و از آن‌ها مشورت بگیرید تا بدانیم که چه اندازه می‌توان خروجی تصفیه آب را کم و زیاد کرد.
ما می‌توانیم روی دستگاه تصفیه آب تانک پک به تعداد و انواع مختلف نصب کنیم، حتی برخلاف دیگر دستگاه‌ها، پمپ و آداپتور این دستگاه‌ها در پشت تصفیه آب قرار دارد و فضای مناسب برای زیاد کردن فیلترهای تصفیه آب قرار دارد که می‌توان به راحتی از آن‌ها استفاده کرد و این یک مزیت محسوب می‌شود؛ پس در این حالت که این دستگاه فیلتر تصفیه آب آنتی باکتریال، فیلتر قلیایی، فیلتر uv را ندارد شما می‌توانید با سفارش آن‌ها به راحتی این فیلترها را روی دستگاه تانک پک نصب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related Posts

تصفیه آب یو وی

تبلیغ فروش دستگاه تصفیه آب | فروش دستگاه تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب شش مرحله ای آکواپرو

تبلیغ خرید دستگاه تصفیه آب | بهترین دستگاه تصفیه آب

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top