مقاله ای از یک تراژدی در مورد دستگاه تصفیه آب خانگی !

مقاله ای از یک تراژدی در مورد دستگاه تصفیه آب خانگی !
متاسفانه روزانه خیلی از افرادی که با ما تماس گرفته و از ما مشخصات دستگاه و مخصوصا قیمت را می پرسند. وقتی می شنوند دستگاه تصفیه آب با برق کار می کند براشون سئوال پیش می آید و می پرسند مگر دستگاه تصفیه آب نیاز به برق دارد؟!!! به محض پرسیدن این سئوال از مشتری ما متوجه موضوع نسبتا تلخی می شویم.
این سئوال نشان می دهد که مشتری دستگاه تصفیه آب خانگی خریداری کرده و حالا دارد زنگ می زند که ببیند چقدر قیمت خوبی خریده! و هنگامی که از مشخصات دستگاه ها می گویم، می بیند با دستگاهی که دارد کاملا متفاوت است!!! فروشنده به این مشتری گفته است دستگاه تصفیه آب خانگی شش مرحله ای با نصف قیمت!!! وقتی هم از ما قیمت را می گیرد می بیند که واقعا حرف فروشنده درست بوده و کلی هم خوشحال می شود. اما موقعی که مشخصات فنی دستگاه را توضیح می دهیم متوجه می شود دستگاهی که خریده، دستگاه شش مرحله ای تقلبی است و نه تنها نصف قیمت نخریده بلکه دو برابر قیمت واقعی خرید کرده است.
همکاران ما نیز با سئوالات بسیار ساده ای همان ابتدای تماس متوجه این موضوع می شوند و مشتری را از این اتفاق (کلاهبرداری) مطلع می کنند و متاسفانه خط های این فروشندگان به این صورت است که امکان تماس مجدد با آنها وجود ندارد.
اگر شما این مقاله را مطالعه کردید به دیگران هم اطلاع دهید تا کمتر شاهد این اتفاق نسبتا بد و تلخ باشیم
دیجی آب کالا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Related Posts

یافتن دستگاه تصفیه آب خانگی

آگهی خرید و فروش دستگاه تصفیه آب خانگی- زیر قیمت

علت اینکه فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب کمی یا هیچ آبی تولید نمی کند چیست؟

دستگاه تصفیه آب | بهترین دستگاه- ۲۰۰هزار زیر قیمت

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top